İSTANBUL 000-000-0000
Tüm masözleri görmek için tıkla  

Ataşehir Bireysel Masözler profesyonel kadrosuyla ve sertifikalı personeliyle sizleri bekliyor. En iyi masaj tekniklerini uygulayarak sizleri en iyi şekilde ağırlıyor. Pek çok masaj tekniğinin uygulanmaktadır. Şubelerimize gelerek veya telefondan sizler için uygun olan masaj tekniği hakkında bilgi alabilir, masörlerimizden merak ettiğiniz konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Günümüzde kullandığımız masaj sözcüğü Yunanca yoğurma anlamına gelen “massein” ve Arapça dokunma anlamına gelen “mass” sözcüklerinden türemiştir. İnsanlar günlük yorgunlukları atmak için ya da ağrılarını tedavi etmek için masaj yaptırma ihtiyacı duymaktadır. Ülkemiz masaj konusunda oldukça geniş bir alanda yapılmakta ve yaptırılmaktadır. Ataşehir masöz bayan sizlerin bu ihtiyacını karşılamak için hizmet veriyor.

Masaj yaptırmanın tedavi amaçla olabileceğini de söylemiştik. Ancak özellikle tedavi amacıyla yapılacak masajın işin profesyonelleri tarafından yapılması gerektiği unutulmamalıdır. Çünkü bilinçsizce yapılan masajlar sağlığınızı oldukça olumsuz yönde etkileyecek ve daha kötü sonuçlar doğuracaktır.

Boyun, Sırt ve Bel Masajı Nedir? Nasıl Uygulanır?

Bu masaj tekniği genellikle fıtıklara ve tutulmalara karşı uygulanan tekniktir. Bu yüzden genellikle doktor tavsiyesi doğrultusunda uygulanır. Genellikle uykusuz kaldığınız zaman ya da tutulma ve ağrılarınız olduğu zamanlarda baş masajı tavsiye edilmektedir. Rahatlatıcı yağlarla birlikte uygulanır. Boyun ve sırt masajı benzer şikayetlerle gelen kişilere uygulanır. Yine burada masaj yapan kişinin bilgi sahibi olup olmadığından emin olmanız gerekir. Doktor tavsiyesi ettiği hareketlerin masözlerimiz tarafından doğruca uygulanacağından hiç şüpheniz olmasın

Güzel bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir