İSTANBUL 000-000-0000
Tüm masözleri görmek için tıkla  

Ataşehir masöz profilleri sayesinde masajın dünyanın her yerinden günümüze ulaşan birçok masaj türü vardır. Şimdiye kadar bulunan masaj türlerinin hepsi insan sağlığına iyi gelmektedir. Birden fazla ülkede bu yüzden masaj salonları açıldı. Masaj vücudun tüm bölgelerine yapılabilir. Sırt, el, ayak bunlardan birkaçıdır. Masajlar masöz tarafından çeşitli sağlıklı yağlar ile yapılır.

Bu masaj salonunun bir vazgeçilmez özelliği de güvenilir olması. Elbette birçok tercih edilen masaj türleri var bu masajlar şöyledir; isveç masajı yani klasik masaj da denebilir, refleksoloji masajı yani ayak masajı da denebilir, boyun, sırt ve bel masajı, relax masajı, aromaterapi masajı, medikal masajlar, selülit masajıdır. Bu masajları yapabilen yalnız bizim profesyonel ve şifalı ellere sahip masözlerimizdir.

Kaliteli Ataşehir Masözler

İsveç yani klasik masaj hepimizin bildiği masaj türüdür. Kasları gevşetmek ve kan dolaşımını hızlandırmak için yapılan bir masaj türüdür. Aynı zamanda bu masaj türü gerginliği de alacaktır. Relax masaj da aynı ismi gibi rahatlatmak için yapılan bir masaj türüdür. Sinir sistemimizi sakinleştirir. Kendinize olan ve çevreye olan güven duygunuzu arttırır. Günün sinirini ve stresini alır.

Medikal masaj ise diğer masajların aksine tıbbi bir masaj türüdür. Doktorlar tedavi amaçlı önermektedir. Masaj hareketleri tıbbi olduğu için kişiye göre değişmektedir. Boyun, sırt ve bel için olan masaj da tutulmalar, fıtık hastalığı için yapılan masaj türüdür. Bildiğiniz üzere günümüzde en çok şikâyet edilen rahatsızlıklardandır.

Masöz Ataşehir bunun için size muhteşem masajlar sunuyor. Aromaterapi masajı da aynı klasik masaja benzemektedir. Ama rahatlatmak için kişiye uygun özel yağlar kullanılmaktadır. Örnek verilmesi gerekir ise rahatlamak için papatya yağı baş ağrısı için lavanta yağı kullanılıyor.

Güzel bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir