İSTANBUL 000-000-0000
Tüm masözleri görmek için tıkla  

Beylikdüzü bağımsız masözler olarak tabir edilen terapistler aslında kimseye bağlı olmadan çalışan masözler anlamına gelmektedir. Bir masaj salonu veya spa merkezinde çalışmazlar. Belirli eğitimlerden geçen bu masözler sadece kendilerine bağlı olarak masaj hizmeti vermektedirler.

Özelliklede çalışan kişilerde omuz tutulması ya da duruş bozukluğundan kaynaklanan ağrılar sıklıkla görülür. Bu gibi durumlarda da rahatlatıcı yağlarla birlikte masaj yaptırmak iyi gelecektir. Sırt masajı da bu masajla birlikte uygulanırsa daha etkili olacaktır. Kaslarınızı gevşetmek, omurgayı rahatlatmak ve ağrılarınızı hafifletmek için ilgili bölgeye masaj uygulanır. Beylikdüzü masöz terapistleri ziyaret edebilir ve bu masaj tekniklerinden yararlanabilirsiniz.

Relax Masaj Tekniği Nedir?

Relax masaj tekniği gevşemenin, rahatlamanın ve stres atmanın en iyi yollarından birisidir. Kendinizi ödüllendirmek isterseniz eğer bu masaj tekniğine kesinlikle başvurmalısınız. Akıcı ve hafif vuruşlar ile birlikte yüksek kaliteli yağlar kullanılarak masözlerimiz tarafından uygulanır. Masözünüz kaslarınızı dikkatli bir şekilde serbest bırakacak ve sinir sisteminizin sakinleşmesinde sizlere yardımcı olacaktır.

Relax masajın birçok faydası vardır. Merkezi sinir sisteminizi sakinleştirerek rahatlık ve güven hissi verir. Vücudunuzdaki kortizal seviyelerini azaltır ve bu sayede stresinizi atmanızda yardımcı olur. Masözlerimiz tarafından ayarlanan oda sıcaklığı ve ışığı ile kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz. Sizleri en kısa zamanda salonlarımıza davet ediyoruz.

Güzel bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir