İSTANBUL 000-000-0000
Tüm masözleri görmek için tıkla 

Evde masaj hizmeti veren masöz bayan terapistlerin bulunduğu sitemizden kendi yerinizde alacağınız hizmet sizleri sevindirecek. Profesyonel masoz olarak yer alan profillerin tamamı masaj eğitimleri görmüş kişilerden oluşmaktadır. Sizler için kaliteli hizmet almanız adına sürekli çalışıyor ve daima başarılı sonuçlar elde ediyoruz.

Masöz bayan, masaj terapileri konusunda sizlere yapılacak sunum şekline oldukça önem vermektedir. İnsanlar masaj alanındaki sunumlara çok dikkat ettikleri için müşteri memnuniyeti ve sağlığı açısından sunum şekli sürekli olarak öncelikli olmaktadır. Sizler masaj hizmeti sonrası bedensel ve zihinsel olarak rahatlamış hissedeceksiniz.

Evinizin Rahatlığında Profesyonel Masaj

Sağlıklı bir şekilde evde masaj hizmeti alabilmek için masöz bayan seçiminizi oldukça doğru yapmanız sağlığınız açısından önemlidir. İş hayatının beraberinde getirdiği yüksek stres ile birlikte gelen gerginlik ve sıkıntılı olma hali gibi sorunlar farkına varmadan sizlerin sağlık açısından yıpranmanıza neden olmaktadır. Üstelik bu gibi sorunlar zaman geçtikçe bazı kronik hastalıklara sebebiyet verirler. Hem fiziksel hem de zihinsel olarak sizi sıkıntıya düşüren bu problemlerden kurtulmak, sanıldığı kadar zor değil ve hepsi sizin istekli olmanıza bağlıdır.

Masaj hizmeti ile kısa bir süre içerisinde bütün dert ve sıkıntılarınızdan kolayca kurtulacaksınız. Sizin gevşemeniz konusunda yapılacak olan masaj uygulamaları profesyonel bayan masözler ile yapıldığı için en verimli ve sağlıklı sonuçlar alınabilmektedir.

Evde Kendinizin Yapabileceği Masaj Yağı Çeşitleri

Eğer yorucu ve stresi bir gün ya da günler geçirdiyseniz her şeyi geride bırakın. Rahatlatmak ve stresi azaltmak için masaj yağı tarifi şöyledir; 2 atlı kaşığı lavanta yağı, 5 yemek kaşığı susam yağı, 2,5 tatlı kaşığı portakal çiçeği yağı, 1 tam portakalın kabuğu, 2 adet çubuk tarçın. Bunları karıştırıp portakalı rendeleyin.

Daha sonra 2 gün güneşte bekletin. Portakalın ve tarçının kokusu ağır bastığını göreceksiniz. Ve masaj yağınız hazır. Kas ağrıları için de masaj yağımız mevcut. 2 kaşık magnezyum yağı, 1 tatlı kaşığı lavanta yağı ve 1 tatlı kaşığı çuha çiçeği yağı. Bu malzemeleri karıştırıp ağrı olan yere sürüp ovun.