İSTANBUL 000-000-0000
Tüm masözleri görmek için tıkla 

Kadıköy masöz terapistler ile İyi bir masaj için en önemli nokta dokunuşlarda ritim olmasıdır. Bu vücudun rahatlamasını sağlayacaktır. Masaj esnasında eller vücuttaki ağrı noktalarına ve çizgilere dokunmalıdır.  masöz su gibi vücudunuzun noktalarına dokunup o şekil ile size masaj yapar.

Bir eli vücuttan ayırmadan masaja devam eder. Masajın basınç gücü bölge bölge değişmektedir. Örnek verilmesi gerekir ise kemikli bölgelere daha az basınç yapılır, kas bölgelerine daha sert basınç uygulanır. Masajın sertliğinden tereddüt etmenize hiç gerek yoktur. Çünkü bazen bu sertlikler sizi daha çok rahatlatır.

Kadıköy Profesyonel Masöz Bayan

Masöz Kadıköy de Masaj yaparken uygulanan basınç için masözün kendi ağırlığı yeterli olmaktadır. Ekstra bir basınca ya da güce ihtiyaç yoktur. Masajın en önemli püf noktalarından biri de masaj esnasında herhangi bir şey işe uğraşmamak, konuşmamak ve yalnızca masaja odaklanmaktadır.

Yani vücudunuzu bizim tecrübeli masözlerimize bırakmanız gerekmekte. Onlar işlerinde oldukça iyi ve konsantredir. Bir masaj için en önemli noktalardandır. Masaja önce hafif hareketler ile boyun ve omuzlardan başlanır. Daha sonra sırta ve bele doğru inilir. Masaj size ve vücudunuza oldukça iyi gelecektir.

Kadıköy masöz Yazıları