İSTANBUL 000-000-0000
Tüm masözleri görmek için tıkla 

Şişli masöz uzmanlar ile masaj geçmişten günümüze kadar süregelen hem sağlık hem de rahatlamak için kullanılan alternatif tıp çeşididir. Masöz bayan masaj ile kasları gevşetip sizin rahatlamanızı sağlar. Vücutta olan kas sıkışmaları, sertleşmeler ve oluşan ağrıları masaj ile iyileşecektir. Bu yüzden alternatif tıp olarak geçmektedir.

Herkesin bildiği üzere gün içerisinde yaşadığımız stres ve gerginlikler kaslarda sertleşme ve kasılmalar yapmaktadır. Bu problemi çözmenin en doğru ve rahat çözümü masözler ile muhteşem bir masajdır. Masaj yapılması kolay gelse de aslında oldukça meşakkatlidir. Masajın uygulanması gereken noktalar iyi bilinmelidir. Ve bu noktalara baskı uygulanmalıdır.

Şişli Masöz Bayan Terapistler

Bilinmeden yapılan masajlar sizi sadece masaj esnasında rahatlatır onun harici size bir tedavi uygulamayacaktır. Masajın yapıldığı odanın ısı derecesi de elbette çok önemlidir. Kasları masaja hazırlayan bir ısı yapılmaktadır. Hem o ısı hem de masajın verdiği hareket ısısı kaslardaki ağrıya iyi gelmektedir. Ama elbette bunun bir ayarı var. Oda ne çok sıcak olmalı ne de çok soğuk olmalı.

Masöz Şişli masajı bilen birinin yapması bir tedavi seçeneği iken bilmeyen birinin yaptığı masaj kötü sonuçlara yol açabilir. Bu yüzden gideceğiniz yerlerin güvenilirliği çok önemlidir. Masajın yalnızca rahatlatma özelliği yoktur. Masaj aynı zamanda ödemi yok eder. Kazalar sonucu oluşan sakatlıkları tedavi ederken de kullanılır.

Şişli masöz Yazıları